Yükleniyor...

Gören Teknik Endüstriyel Mutfak Ürünleri Teknik Servisi

Pazartesi - Pazar : 08:00 - 20:00

En Yakın Klima Teknik Servisi

LAZER KAYNAK MAKİNASI SATIŞ VE TEKNİK SERVİSİ

Gören teknik klima, ısıtma ve soğutma sistemleri, istanbul şişli’de klima, ısıtma ve soğutma sistemleri arızalarının tamiri, parça değişimleri ve onarımlarını profesyonel teknik ekibimiz ile teknik servis hizmetini istanbul genelinde vermekteyiz. Tüm klima ve ısıtma onarım, kurulum ve servis işlemlerinizi gerçekleştirmeye hazırız. Teknisyenlerimiz tüm HVAC sistemlerinde uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyime sahip, her türlü tamir ve onarım sorunlarınızı çözecek deneyime sahiptir. Teknik kadromuz HVAC endüstrisindeki tüm gelişmiş teknolojiyi yakından takip ederek ve gerekli eğitimleri alarak sektöründe verdiği hizmetin kalitesini artırmakta ve sektöründe öncülük etmektedir.

Hizmet verdiğimiz markalar, Beko, Arçelik, Boch, Carrier, Demirdöküm, Vestel, Ariston, Viessman, Siemens, Daikin, Mitsubishi, Mitsubishi Electric, Alarko,General Klima

Tüm klima , ısıtma ve soğutma sistemleri teknik servis hizmetlerimizde 1 yıl işçilik garantisi vermekteyiz. Klima Arıza Bakım ve Montaj işleriniz için Bizi Arayabilirsiniz.

  • Split klima
  • Merkezi Klima
  • Isı pompaları
  • Çatı katındaki klimalar
  • Kanalsız Soğutma Sistemleri
  • Klima Bakır Boru Tesisat montajı
  • Isı geri kazanım santralleri (İGK santrali)

Çözüm odaklı, hızlı teknik servis desteğinden faydalanın

KLİMA TAMİRİ, KLİMA MONTAJI VE TEKNİK SERVİSİ

Teknik ekibimiz cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışması için gereken her türlü teknik donanıma ve teknoloji desteğini son kullanıcı müşterilerimize en düşük maliyetlerle yansıtmaktadır. Camii, Lokal, Konut, restorant, otel, hastane, klinik, benzin istasyonları, cafe, pastane, düğün salonu,eğlence mekanları, yat ve tekne, yolcu gemileri, çamaşırhane, alışveriş (avm) merkezi, tiyatro, konferans salonu, sinema salonu klima sistemleri, gibi alanlar hizmet verdiğimiz mekanlar arasındadır. Bu alanlarda arızalı klimaların kompresör değişimi, gaz şarjı, periyodik klima bakımı,klima montajı, klima demontajı, bakır boru uygulamaları, klima elektrik arızası,klima filtre değişimi, klima filtre temizleme ve yıkama, klima gaz kaçağı bulma, klima kart tamiri, klima fan değişimi, klima elektrik kablolama, invertör klima tamiri, klima ankastre tesisat kurulumu, klima gaz değişimi hizmetleri vermekteyiz.

Lazer kaynak makinası Teknik Servisi
lazer kaynak makinesi servisi

ARIZALI CİHAZINIZ MI VAR, ÜRETİMİNİZ Mİ AKSIYOR ? ACİL TEKNİK SERVİS HİZMETİMİZDEN YARARLANIN