YÜKLENİYOR...

Gören Teknik Endüstriyel Mutfak Ürünleri Teknik Servisi

Pazartesi - Pazar : 08:00 - 20:00

Gören Teknik Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi

SONUÇ ODAKLIPROFESYONEL HİZMET


Gören Teknik, 20 yıllık bilgi birikimi, eğitimli ve deneyimli personeli ile endüstriyel mutfak cihazlarının üretimi ve tamiri ile endüstriyel soğutucu cihazları, klima sistemleri,güvenlik ve alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri ile elektrik sistemleri konusunda istanbul genelinde merkez ve şubeleri ile imalat, tamir ve yerinde teknik servis hizmeti vermektedir.

Gören Teknik, Gemi endüstriyel mutfak ürünleri ve Elektrik Sistemleri, Oteller, Fabrikalar, Hastane, Restaurant, Cafe, lokanta, Catering Şirketleri, Ev, Ofis, Okul, işyerleri ve endüstriyel mutfak ürünleri Soğuk hava depoları,soğutma - iklimlendirme sistemlerinin kullanıldığı yerler ile güvenlik kamera ve alarm sistemlerinin kullanıldığı her lokasyonda hizmet vermektedir.

Gören Teknik olarak üretim, tamir ve yerinde teknik servis hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ürün ihtiyacından, tamir ve servis ihtiyacına kadar her adımda yanında olmaktan ve hizmet vermekten onur duyarız.

İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek sizler için çözüm üretiyoruz. Profesyonel teknik ekibimiz ile sorunlarınıza yerinde müdahale ederek sonuç odaklı çalışıyoruz. Zamanınızın ve zamanımızın değerini biliyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  • 12

    HİZMET SÜRESİ

  • 900

    KAYITLI MÜŞTERİ

  • 8650

    TAMİR EDİLEN CİHAZ

Gören Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

YÖNETİM KADROMUZ

Şirketimizin yönetim kadrosu ve görev tanımı. Teknik personelimiz listelenmemiştir.

ARIZALI CİHAZINIZ MI VAR, ÜRETİMİNİZ Mİ AKSIYOR ? ACİL TEKNİK SERVİS HİZMETİMİZDEN YARARLANIN